V┼íeobecn├ę obchodn├ş podm├şnky

V┼íeobecn├ę obchodn├ş podm├şnky pro konferenci Logistika v praxi 2024

 

├Üvodn├ş ustanoven├ş

Asociace pro inovace v logistice, z. s. I─îO: 10755713 se s├şdlem Novovesk├í 1139/22, 709 00 Ostrava-Mari├ínsk├ę Hory, d├íle tak├ę jen „Organiz├ítor“, vyd├ív├í tyto v┼íeobecn├ę obchodn├ş podm├şnky.

V┼íeobecn├ę obchodn├ş podm├şnky upravuj├ş prodej vstupenek na vzd─Ťl├ívac├ş akci Logistick├Ż Summit APIL 2024 konaj├şc├ş se 31. 10. 2024 a 1. 11. 2024 v┬áPraze ve┬áStages Hotelu.

 

Prodej vstupenek

Organiz├ítor ─Źin├ş prost┼Öednictv├şm sv├Żch webov├Żch str├ínek https://summit.apil.cz v├Żzvu k pod├ív├ín├ş n├ívrh┼» na uzav┼Öen├ş smlouvy (nab├şdky) o koupi vstupenek na v├Ż┼íe specifikovanou vzd─Ťl├ívac├ş akci. Ustanoven├ş ┬ž 1732 z├íkona ─Ź. 89/2012 Sb., ob─Źansk├ęho z├íkon├şku (d├íle jen NOZ), se nepou┼żije.

Z├íjemce o koupi vstupenky (d├íle jen ÔÇ×NavrhovatelÔÇť) na z├íklad─Ť nab├şdky zve┼Öejn─Ťn├ę na webu https://summit.apil.cz v sekci ÔÇťRegistraceÔÇŁ a popsan├ę v ─Źl. II bodu I. pod├ív├í objedn├ívkou uskute─Źn─Ťnou prost┼Öednictv├şm internetov├ęho rozhran├ş Organiz├ítora, dostupn├ęho ze str├ínek https://summit.apil.cz n├ívrh na uzav┼Öen├ş smlouvy o koupi vstupenek na v├Ż┼íe specifikovanou vzd─Ťl├ívac├ş akci (d├íle tak├ę jen „Objedn├ívka vstupenek“).

Objedn├ívkou vstupenek d├ív├í Navrhovatel souhlas s t─Ťmito obchodn├şmi podm├şnkami a s podm├şnkami uveden├Żmi na webov├ę str├ínce https://summit.apil.cz.

Tyto obchodn├ş podm├şnky tvo┼Ö├ş dle ┬ž 1751 odst.1 NOZ sou─Ź├íst obsahu smlouvy.

Kupn├ş/obchodn├ş smlouva o prodeji vstupenek na akci je uzav┼Öena mezi ÔÇťNavrhovatelemÔÇŁ a ÔÇťOrganiz├ítoremÔÇŁ akceptac├ş VOP ÔÇťNavrhovatelemÔÇŁ a n├ísledn├Żm fyzick├Żm odesl├ín├şm objedn├ívkov├ęho formul├í┼Öe v internetov├ęm rozhran├ş Organiz├ítora, a to prost┼Öednictv├şm tla─Ź├ştka ÔÇťObjednat vstupenkuÔÇŁ.

S ohledem na charakter a cenu akce se Navrhovatel pova┼żuje za profesion├íla a nepova┼żuje se za spot┼Öebitele ve smyslu ┬ž 419 NOZ. Tud├ş┼ż se neuplatn├ş ustanoven├ş na ochranu spot┼Öebitele, zejm├ęna ustanoven├ş ┬ž 1810 a n├ísl. NOZ.

Kupn├ş cenu je t┼Öeba uhradit na z├íklad─Ť vystaven├ę objedn├ívky, kter├í m├í charakter z├ílohov├ę faktury. Po proveden├ş ├║hrady bude zasl├ín da┼łov├Ż doklad, a z├írove┼ł vstupenka na akci resp. vstupenky na jednotliv├ę ─Ź├ísti akce jako hlavn├ş program Logistick├Ż Summit APIL 2024, Ve─Źern├ş program a pod.

Po odesl├ín├ş objedn├ívky Z├íkazn├şk obdr┼ż├ş na kontaktn├ş e-mail potvrzen├ş o registraci spolu s dal┼í├şmi informacemi.

├Ührada vstupenek prob├şh├í bankovn├şm p┼Öevodem nebo online platebn├ş kartou. V┬áp┼Ö├şpad─Ť ├║hrady bankovn├şm p┼Öevodem, obdr┼ż├ş Z├íkazn├şk platebn├ş ├║daje e-mailem.

Poskytovatelem platebn├ş br├íny je spole─Źnosti Comgate, a.s.

Comgate, a.s.
Go─Ź├írova t┼Ö├şda 1754 / 48b, Hradec Kr├ílov├ę
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Uzav┼Öen├şm kupn├ş/obchodn├ş smlouvy d├ív├í kupuj├şc├ş prod├ívaj├şc├şmu souhlas se zpracov├ín├şm sv├Żch kontaktn├şch ├║daj┼», a to a┼ż do doby jeho p├şsemn├ęho vyj├íd┼Öen├ş nesouhlasu s t├şmto zpracov├ín├şm. Kontaktn├ş ├║daje, kter├ę kupuj├şc├ş uvede p┼Öi objedn├ín├ş, slou┼ż├ş v├Żhradn─Ť pro na┼íi pot┼Öebu a nebudou poskytnuty jin├Żm subjekt┼»m s v├Żjimkou zpracovatel┼» plateb.

 

Cena vstupenek

Cena jedn├ę vstupenky je progresivn├ş podle data objedn├ín├ş vstupenek. (DPH 21%). Organiz├ítor si vyhrazuje pr├ívo vyd├ívat tzv. ÔÇťSlevov├ę kup├│nyÔÇŁ na slevu od 1-100% ceny vstupn├ęho p┼Ö├şpadn─Ť slevu v libovoln├ę pen─Ť┼żn├ş hodnot─Ť.

P┼Öi nemo┼żnosti ├║─Źasti navrhovatele na vzd─Ťl├ívac├ş akci, navrhovatel nem├í n├írok na vr├ícen├ş ceny vstupenky. Navrhovatel m├í ov┼íem mo┼żnost zm─Ťny navrhovatele podle ─Źl. IV. II t─Ťchto obchodn├şch podm├şnek.

V p┼Ö├şpad─Ť zru┼íen├ş akce n├íle┼ż├ş kupuj├şc├şm pln├í n├íhrada ceny vstupenek.

 

Objedn├ívka vstupenek prost┼Öednictv├şm webov├ę str├ínky

Za ├║─Źelem objedn├ívky vstupenek je nutn├ę uv├ęst a odeslat v┼íechna data pot┼Öebn├í pro proveden├ş rezervace vstupenek a n├ísledn─Ť zaplatit p┼Ö├şslu┼ínou ─Ź├ístku dle pokyn┼» v zaslan├ęm e-mailu, p┼Ö├şpadn─Ť uhradit platbu online platebn├ş kartou. Po jej├şm uhrazen├ş Organiz├ítor odes├şl├í Navrhovateli fakturu dle ─Źl├ínku II. IV t─Ťchto obchodn├şch podm├şnek.

Vstupenka je p┼Öenosn├í. Tedy Navrhovatel ji m┼»┼że p┼Öenechat jak├ękoliv jin├ę osob─Ť. Organiz├ítor si vyhrazuje mo┼żnost aktu├íln─Ť zm─Ťnit toto ustanoven├ş, nap┼Ö. u─Źinit vstupenku v├ízanou na jm├ęno Navrhovatele, bez nutnosti oznamovac├ş povinnosti.

 

ZPRACOV├üN├Ź OSOBN├ŹCH ├ÜDAJ┼«

Organiz├ítor si je v─Ťdom v├Żznamu ochrany osobn├şch ├║daj┼» a soukrom├ş navrhovatel┼» a ├║─Źastn├şk┼» sv├Żch akc├ş, a proto p┼Öi uchov├ív├ín├ş a zpracov├ín├ş osobn├şch ├║daj┼» postupuje v souladu s platn├Żmi pr├ívn├şmi p┼Öedpisy, zejm├ęna s obecn├Żm na┼Ö├şzen├şm Evropsk├ęho parlamentu a Rady (EU) ─Ź. 2016/679 o ochran─Ť fyzick├Żch osob v souvislosti se zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼» a o voln├ęm pohybu t─Ťchto ├║daj┼», z├ík. ─Ź.101/2000 Sb., o ochran─Ť osobn├şch ├║daj┼», z├ík. ─Ź.127/2005 Sb., o elektronick├Żch komunikac├şch, a d├íle dle p┼Ö├şslu┼ín├Żch ustanoven├ş ob─Źansk├ęho z├íkon├şku.

 

ZPRACOV├üN├Ź PRO ├Ü─îELY REGISTRACE

Organiz├ítor je, jako┼żto spr├ívce osobn├şch ├║daj┼», opr├ívn─Ťn zpracov├ívat osobn├ş ├║daje navrhovatel┼» z├şskan├ę prost┼Öednictv├şm p┼Öihla┼íovac├şho formul├í┼Öe na konferenci ─Źi podobnou akci organiz├ítora, mj. v rozsahu jm├ęno, p┼Ö├şjmen├ş, e-mail, telefon, adresa, pop┼Ö├şpad─Ť dal┼í├ş ├║daje, kter├ę v souvislosti s ├║─Źast├ş na akci spole─Źnost od navrhovatel┼» z├şsk├í, pro ├║─Źely ┼Ö├ídn├ę registrace na p┼Ö├şslu┼ínou akci, poskytov├ín├ş souvisej├şc├şch informac├ş a instrukc├ş, pro evidenci navrhovatel┼», a to po dobu nezbytnou k realizaci t─Ťchto ├║─Źel┼».

 

ZAS├ŹL├üN├Ź OBCHODN├ŹCH SD─ÜLEN├Ź

Asociace pro inovace v logistice, z. s. je d├íle opr├ívn─Ťna vyu┼ż├şt osobn├ş ├║daje navrhovatel┼» pro ├║─Źely osloven├ş v souvislosti s nab├şdkou vlastn├şch obdobn├Żch slu┼żeb, zejm├ęna po┼Ö├ídan├Żch konferenc├ş. Souhlas se zas├şl├ín├şm t─Ťchto obchodn├şch sd─Ťlen├ş m┼»┼że navrhovatel kdykoliv odvolat. Tyto ├║daje budou zpracov├ív├íny do doby, ne┼ż obdr┼ż├şme odvol├ín├ş souhlasu se zas├şl├ín├şm t─Ťchto sd─Ťlen├ş.

 

PO┼śIZOV├üN├Ź FOTOGRAFI├Ź, AUDIO A VIDEO Z├üZNAM┼«

Asociace pro inovace v logistice, z. s. je d├íle opr├ívn─Ťna v souvislosti s konan├Żmi akcemi po┼Öizovat fotografie, audio nebo video z├íznamy, kter├ę budou pou┼żity k prezentaci uskute─Źn─Ťn├Żch akc├ş (na webov├Żch str├ínk├ích, v tisku, na LinkedINu, v propaga─Źn├şch materi├ílech apod.). V souvislosti s t─Ťmito z├íznamy nebudou uv├íd─Ťny ┼ż├ídn├ę identifika─Źn├ş ├║daje navrhovatel┼» akce (jm├ęno ani p┼Ö├şjmen├ş). Tyto ├║daje budou zpracov├ív├íny do doby, ne┼ż obdr┼ż├şme odvol├ín├ş souhlasu s jejich zpracov├ín├şm. Pokud byste si nep┼Ö├íli, aby z├íznamy Va┼í├ş osoby byly po┼Öizov├íny, pros├şm sd─Ťlte tuto informaci z├ístupci po┼Öadatele p┼Ö├şmo na akci nebo kdykoli pozd─Ťji na kontakt: Zuzana Maschke, marketing@apil.cz.

 

ZP┼«SOB ZPRACOV├üN├Ź A KATEGORIE P┼ś├ŹJEMC┼« (ZPRACOVATEL┼«) OSOBN├ŹCH ├ÜDAJ┼«

Zpracov├ív├ín├ş osobn├şch ├║daj┼» je prov├íd─Ťno jak manu├íln─Ť, tak automatizovan─Ť v elektronick├ę form─Ť v informa─Źn├şch syst├ęmech organiz├ítora, jako jsou IT aplikace, software apod.

Organiz├ítor m┼»┼że pov─Ť┼Öit zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼» za v├Ż┼íe uveden├Żmi ├║─Źely t┼Öet├ş osoby (zpracovatele). K osobn├şm ├║daj┼»m navrhovatel┼» bude m├şt p┼Ö├şstup organiz├ítor jako spr├ívce, jeho zam─Ťstnanci a d├íle tak├ę smluvn├ş zpracovatel├ę pov─Ť┼Öen├ş ke zpracov├ív├ín├ş osobn├şch ├║daj┼», a to p┼Öedev┼í├şm poskytovatel├ę IT, ├║─Źetn├şch slu┼żeb, smluvn├ş dodavatel├ę slu┼żeb (reklamn├ş agentury, dodavatel├ę zaji┼í┼ąuj├şc├ş tisk materi├íl┼» apod.) a spolupo┼Öadatel├ę jednotliv├Żch akc├ş.

Na z├íklad─Ť ┼ż├ídosti navrhovatele organiz├ítor poskytne aktu├íln├ş seznam osob, kter├Żm byly osobn├ş ├║daje p┼Öed├íny ke zpracov├ín├ş. Osobn├ş ├║daje navrhovatel┼» nebudou v ┼ż├ídn├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öed├ív├íny mimo ├║zem├ş Evropsk├ę unie.

 

PR├üVA V SOUVISLOSTI SE ZPRACOV├üN├ŹM OSOBN├ŹCH ├ÜDAJ┼«

V souvislosti se zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼» m├í navrhovatel ┼Öadu pr├ív:

pr├ívo kdykoliv odvolat souhlas se zpracov├ín├şm osobn├şch ├║daj┼» (odvol├ín├ş m┼»┼że b├Żt zasl├íno na kontaktn├ş e-mailovou adresu nebo p├şsemn─Ť na adresu s├şdla organiz├ítora)

pr├ívo po┼żadovat p┼Ö├şstup k osobn├şm ├║daj┼»m, pr├ívo na opravu nep┼Öesn├Żch nebo nepravdiv├Żch osobn├şch ├║daj┼»

pr├ívo na v├Żmaz osobn├şch ├║daj┼», nejsou-li ji┼ż osobn├ş ├║daje pot┼Öebn├ę pro ├║─Źely, pro kter├ę byly shrom├í┼żd─Ťny ─Źi jinak zpracov├íny, anebo zjist├ş-li se, ┼że byly zpracov├ív├íny protipr├ívn─Ť

pr├ívo na omezen├ş zpracov├ín├ş

pr├ívo vzn├ęst n├ímitku, po n├ş┼ż zpracov├ín├ş osobn├şch ├║daj┼» ukon─Ź├ş, neprok├í┼że-li se, ┼że existuj├ş z├íva┼żn├ę opr├ívn─Ťn├ę d┼»vody pro zpracov├ín├ş, je┼ż p┼Öeva┼żuj├ş nad z├íjmy nebo pr├ívy a svobodami subjektu ├║daj┼», zejm├ęna, je-li d┼»vodem p┼Ö├şpadn├ę vym├íh├ín├ş pr├ívn├şch n├írok┼»

právo na přenositelnost údajů

pr├ívo podat st├ş┼żnost u ├Ü┼Öadu pro ochranu osobn├şch ├║daj┼» ─îR, se s├şdlem Pplk.Sochora 27, Praha 7, 170 00

 

Reklama─Źn├ş ┼Ö├íd

T├şmto reklama─Źn├şm ┼Ö├ídem se ┼Ö├şd├ş reklamace akce a ve┼íker├Żch vstupenek zakoupen├Żch prost┼Öednictv├şm https://summit.apil.cz.

Organiz├ítor nab├şz├ş na webov├Żch str├ínk├ích https://summit.apil.cz pouze datovan├ę vstupenky na konkr├ętn├ş akci, tedy konferenci Logistick├Ż Summit APIL 2024. Ve smyslu ustanoven├ş ┬ž 1837 p├şsm. j) z├íkona ─Ź. 89/2012 Sb., ob─Źansk├Ż z├íkon├şk, navrhovatel nen├ş opr├ívn─Ťn odstoupit od smlouvy o koupi datovan├Żch vstupenek, a to ani v p┼Ö├şpad─Ť uzav┼Öen├ş smlouvy prost┼Öedky komunikace na d├ílku. P┼Öi koupi vstupenek na konkr├ętn├ş akci Logistick├Ż Summit APIL 2024, tak nen├ş navrhovatel opr├ívn─Ťn od smlouvy odstoupit. Pr├íva a povinnosti smluvn├şch stran ohledn─Ť pr├ív z vadn├ęho pln─Ťn├ş se ┼Ö├şd├ş p┼Ö├şslu┼ín├Żmi obecn─Ť z├ívazn├Żmi p┼Öedpisy (zejm├ęna ustanoven├şmi ┬ž 1914 a┼ż 1925, z├íkona ─Ź. 89/2012 Sb., ob─Źansk├ęho z├íkon├şku).

Organiz├ítor si vyhrazuje pr├ívo na zm─Ťnu term├şnu a m├şsta kon├ín├ş akce. Toto mus├ş v┼íak neprodlen─Ť navrhovatel┼»m akce ozn├ímit, a to elektronickou formou nebo na webu www.logistikavpraxi.cz.

V p┼Ö├şpad─Ť zru┼íen├ş akce ze strany organiz├ítora, bude navrhovatel┼»m vr├ícena cena vstupenky v pln├ęm rozsahu zp─Ťt, a to do 30 dn┼» od ohl├í┼íen├ş zru┼íen├ş konference. O zru┼íen├ş ─Źi nekon├ín├ş akce z d┼»vodu vy┼í┼í├ş moci ─Źi nep┼Öedv├şdateln├Żmi ud├ílostmi, kter├ę jej k tomu donut├ş, nap┼Ö. nemoc, po┼ż├ír, hav├írie vody, nemo┼żnost p┼Ö├şstupu, epidemie, rozhodnut├ş ├║┼Öad┼» atd. organiz├ítor navrhovatele bezodkladn─Ť informuje elektronickou formou nebo na str├ínk├ích www.logistikavpraxi.cz. V takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť zvol├ş organiz├ítor bu─Ć mo┼żnost vr├ícen├ş kupn├ş ceny zakoupen├ę vstupenky, nebo nab├şdne navrhovateli v├Żm─Ťnu vstupenky za vstupenku na jinou akci ─Źi jin├Ż ro─Źn├şk. P┼Ö├şpadn├Ż cenov├Ż rozd├şl bude mezi stranami vypo┼Ö├íd├ín.

navrhovatel m├í pr├ívo podat reklamaci na pln─Ťn├ş poskytovan├ę organiz├ítorem, zejm├ęna pak pr┼»b─Ťh konference. Reklamace mus├ş b├Żt pod├ína elektronicky na email: snv@bito.com a to nejpozd─Ťji do 3 pracovn├şch dn┼» po ukon─Źen├ş akce. V takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť mus├ş navrhovatel vhodn├Żm zp┼»sobem dolo┼żit existenci a obsah smluvn├şho vztahu (nap┼Ö. poskytnut├şm vstupenky, objedn├ívky, potvrzen├ş o objedn├ívce atd.). Organiz├ítor rozhodne o reklamaci do 5 pracovn├şch dn┼», a to p├şsemnou formou na email navrhovatele, kter├Ż vznesl podn─Ťt k reklamaci.

 

Z├ív─Ťre─Źn├í ustanoven├ş

Z├ívazky Organiz├ítora v┼»─Źi Navrhovatel┼»m stejn─Ť jako p┼Ö├şpadn├ę n├íroky Navrhovatel┼» v┼»─Źi Organiz├ítorovi se proml─Źuj├ş ve lh┼»t─Ť jednoho roku.

Organiz├ítor si vyhrazuje pr├ívo kdykoliv zm─Ťnit obsah ─Źl. III t─Ťchto podm├şnek, zejm├ęna cenu vstupenky.

Je-li n─Ťkter├ę ustanoven├ş obchodn├şch podm├şnek neplatn├ę nebo ne├║─Źinn├ę, nebo se takov├Żm stane, nam├şsto neplatn├Żch ustanoven├ş nastoup├ş ustanoven├ş, jeho┼ż smysl se neplatn├ęmu ustanoven├ş co nejv├şce p┼Öibli┼żuje. Neplatnost├ş nebo ne├║─Źinnost├ş jednoho ustanoven├ş nen├ş dotknuta platnost ostatn├şch ustanoven├ş.

Pro p┼Ö├şpad mezin├írodn├şho prvku se jako pr├ívo rozhodn├ę pro spory vznikl├ę v souvislosti s t─Ťmito v┼íeobecn├Żmi obchodn├şmi podm├şnkami a smluvn├şch vztah┼» na z├íklad─Ť nich uzav┼Öen├Żch sjedn├ív├í pr├ívo ─Źesk├ę. Soudy p┼Ö├şslu┼ín├ę pro rozhodov├ín├ş spor┼» mezi smluvn├şmi stranami jsou soudy ─Źesk├ę.

V┬áOstrav─Ť 1. 5. 2024