Program

Den 1

31. 10. 2024

1

Registrace účastníků

8:00 - 9:00

2

Zahájení konference + Představení APIL

9:00 - 9:10

Miroslav Hampel

Michal Beneš

Martin Hynčica

BLOK EUROMEDIA

3

KVADOS – EUROMEDIA – Šokující množství technologií řízených na 10.000m2 (TMT, KARDEX)

9:10 - 9:40

Miroslav Hampel

Kamil Kidoň

4

NetDirect – Zlepšení logistiky skladování a distribuce pro e-shop LUXOR (EUROMEDIA)

9:40 - 10:00

Daniel Lupinski

5

KARDEX + TMT - TESCOMA - Největší instalace automatizovaných skladovacích systémů Kardex a dopravníků v ČR

10:00 - 10:30

Martin Danisz

Jiří Vacek

6

Coffee break I.

10:30 - 11:00

7

Toyota Material Handling CZ - Automatizace paletové manipulace v expedici

11:00 - 11:30

Aleš Hušek

8

RCR Flooring Services Central Europe – Průmyslové podlahy a její požadavky pro robotizaci

11:30 - 12:00

Jiří Elbl

9

Case study – Komplexní logistická studie – Od analýzy až do provozu

12:00 - 12:30

Řečník bude zveřejněn

10

Oběd

12:30 - 13:45

BLOK SENCO

11

BITO KVADOS – SENCO – Unikátní implementace HAIPICK robotů v ČR – videoprezentace

13:45 - 14:00

12

Panelová Diskuze Senco – Financování automatizačních projektů pomocí dotačních výzev / možnosti financování projektů bankovním sektorem

14:00 - 15:00

Dotační agentura

Bankovní poradce

Zástupce Senco

Martin Špok

13

Osobnost konference – Hraje s námi AI v kostky?

15:00 - 15:30

prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.

14

Coffee break II.

15:30 - 15:50

15

Aledo, DataVision – Vizuální bezpečnostní prvky s využitím AI

15:50 - 16:20

Denisa Žochová

16

BOZP PO – Požární bezpečnost skladovacích ploch

16:20 - 16:50

Roman Netušil

17

T-Mobile – Případová studie 5G robotického skladu – DEXTRUM Fulfillment

16:50 - 17:20

David Rozenský

Jan Hirš

18

ČVÚT – CIIRC – Digitální transformace s využitím AI – ředitel Národního centra Průmyslu 4.0

17:20 - 17:40

Ing. Jaroslav Lískovec

19

Ukončení konference

17:40 - 18:00

20

Večerní grilování

18:00 - 19:30

21

Podcast Kruté Sklady LIVE! Aneb vyzpovídáme vás na živo a bez milosti

19:30 - 20:30

Martin Hynčica

Michal Beneš

22

Společenský program, networking MUSIC LOUNGE

21:00 - 0:00

Den 2

1. 11. 2024

1

SENCO Příbram – Implementace HaiPick řešení (robotická manipulace s kusovým materiálem)

11:00 - 13:00

2

EUROMEDIA Stochov – Autostore, dopravníkový systém, policové zakládače, systém Pick to Light

11:00 - 13:00

3

ALZA Chrášťany – Rozsáhlý dopravníkový systém, sorter pro
5 500 zásilek za hodinu a robotická paletizace

11:00 - 13:00

4

CIIRC ČVUT Praha – Robotická laboratoř

11:00 - 13:00